Telefon Fax Mail Servis

BURSA FOTOKOPİ

2000 yılında kurulan Bursa Fotokopi Sistemleri, Bursa’nın önde gelen doküman yönetimi çözümleri ve hizmetleri veren kuruluşlarındandır.

Kurulduğu günden itibaren büro makineleri ve malzemeleri satış ve servis işlemlerini uzman kadrosuyla yerine getirmekte olan şirketimiz; Toshiba ve Kyocera Document Solutions markalarının satış ve servis hizmetlerini vermektedir.

Bursa Fotokopi’nin ürün portföyünde bulunan Dijital Fotokopi, Dijital Çok Fonksiyonlu Fotokopi, Geniş Format Yazıcı, Doküman Üretim Sistemleri, Dijital Renkli Baskı Makinesi, Lazer Yazıcı, Projeksiyon ile maliyetleri azaltacak, verimliliği arttıracak çevre dostu baskı ve kopyalama çözümleri sunarken müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda; sayfa başı maliyet anlaşması, makine kiralama, güvenli baskı çözümleri hizmetinde de bulunmaktadır.

Bursa Fotokopi, sahip olduğu deneyim ve enerjiyi, sektörün ihtiyaçlarını önceden tespit etmek, yenilikleri yakından takip etmek ve son teknoloji ürünleri pazara kazandırmak için kullanmaktadır. Dünyanın önde gelen markaları ile çalışmakta olup eğitimli servis personeli ile hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Bursa Fotokopinin %100 müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı satış ve servis çözümleri Bursa ve Marmara Bölgesini de kapsamaktadır.

COPYKIT
ÇÖZÜMLERİMİZ

Kuruluşunuza yönelik tüm baskı süreçleriniz ele alarak gözden geçiriyoruz. Baskı maliyetlerinizi çıkarıp kuruluşunuz için en uygun sayfa başı kiralama çözüm önerilerini sunuyoruz.

BFS fotokopi kaliteli hizmet anlayışı ile vermiş olduğu sayfa başı kiralama çözümleriyle kuruluşunuzu toner, yedek parça ve bakım maliyetleriyle ilgilenmeden sadece sayfa başı sabit bir ücret ödeyebilirsiniz.

Çözümlerimiz

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ