Hakkımızda

              BURSA FOTOKOPİ SİSTEMLERİ LTD.ŞTİ.

2000 yılında kurulan Bursa Fotokopi Sistemleri, Bursa’nın önde gelen doküman yönetimi çözümleri ve hizmetleri veren kuruluşlarındandır.

Kurulduğu günden itibaren büro makineleri ve malzemeleri satış ve servis işlemlerini uzman kadrosuyla yerine getirmekte olan şirketimiz; Toshıba ve Kyocera Document Solutions markalarının satış ve servis hizmetlerini vermektedir.

Bursa Fotokopi’nin ürün portföyünde bulunan Dijital Fotokopi,  Dijital Çok Fonksiyonlu Fotokopi, Geniş Format Yazıcı, Doküman Üretim Sistemleri, Dijital Renkli Baskı Makinesi,  Lazer Yazıcı, Projeksiyon  ile maliyetleri azaltacak, verimliliği arttıracak çevre dostu baskı ve kopyalama çözümleri sunarken müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda; sayfa başı maliyet anlaşması, makine kiralama,  güvenli baskı çözümleri hizmetinde de bulunmaktadır.

 

Bursa Fotokopi, sahip olduğu deneyim ve enerjiyi,  sektörün ihtiyaçlarını önceden tespit etmek, yenilikleri yakından takip etmek ve son teknoloji ürünleri pazara kazandırmak için kullanmaktadır. Dünyanın önde gelen markaları ile çalışmakta olup eğitimli servis personeli ile hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Bursa Fotokopinin %100 müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı satış ve servis çözümleri Bursa ve Marmara Bölgesini de kapsamaktadır.

 

Saygılarımla

 

Bursa Fotokopi Sistemleri LTD.ŞTİ.

Tel – 0224 2732336

Fax – 0224 2732337

e-mail – info@bursafotokopi.com